پرداخت خسارت بیمه پاسارگاد به زلزله زدگان کرمانشاه

شرکت بیمه پاسارگاد با استقرار واحدهای سیار پرداخت خسارت در مناطق زلزله زده غرب کشور، مدت زمان رسیدگی و پرداخت خسارت را به کوتاه ترین زمان ممکن کاهش داد.

بر اساس گزارش های دریافتی، واحدهای پرداخت خسارت سیار بیمه پاسارگاد همراه با کارشناسان اعزامی و همکاران شعبه کرمانشاه در ساعت های اولیه حادثه با حضور در مناطق زلزله زده از ساعت ۶ صبح تا ۱۰ شب  تمامی مراحل ارزیابی خسارت را در منطقه ثبت کرده و به امور بیمه ای زیان دیدگان رسیدگی کردند.

بر اساس اعلام مدیر کل بیمه های اموال از ۸۵ مورد خسارت اعلامی ، ۲۸ مورد مربوط به بیمه آتش سوزی منازل مسکونی ، ۲۵ مورد بیمه آتش سوزی  دفترچه ای و ۳۲ مورد بیمه آتش سوزی مربوط به دارندگان  بیمه های عمر و تأمین آتیه بوده است.

همچنین بر اساس این گزارش با توجه به ابعاد و پراکندگی موارد خسارت دیده تیمی متشکل از مدیر بیمه های آتش سوزی ، به همراه ۲ نفر از ارزیابان خسارت مستقل  به این استان اعزام شده که در مدت ۲ روز تمامی خسارت های اعلامی مربوط به شهرهای کرمانشاه ، سرپل ذهاب ، اسلام آباد غرب و قصر شیرین را مورد ارزیابی قرارداده و نسبت به پرداخت خسارت زیان دیدگان اقدام نمودند.

همچنین در راستای مسئولیت اجتماعی و اقدامات انسان دوستانه کمک های نقدی و غیرنقدی پاسارگادیان در اختیار هموطنان غرب کشور قرار گرفته است.